Pocity po terapiách

V tejto sekcii nájdete reakcie mojich klientov po absolvovaní SRT/SPR terapie.

*

"Po čistení SRT cítim výrazný rozdiel čo sa vnútorného kľudu týka. Ja by som to popísala, že sa cítim akoby odišla kopa uvrešťaných a zlých detí a tetičiek, ktoré človeka otravujú a vytáčajú, a ja som ostala v dome sama, vydýchla som si, natiahla sa a užívala si ten pokoj, to ticho, ten kľud. Mám lepšiu náladu, som vyrovnanejšia, nehmýria mi v hlave starosti, nechávam veci ľahšie plynúť... Cítila som dnes výrazný rozdiel v práci, komunikovala som ľahšie, bez obáv, negatívnych očakávaní, zvládala stresové situácie, napríklad triedu plnú malých vreštiacich španielov, s vnútorným aj vonkajším úsmevom.. A musím povedať že keď má človek iný postoj v sebe, skutočne aj ľudia okolo začnú byť iní... lepší"

*

"Som takmer 9 dní po prvej terapii SRT. Moje pocity a nejaké zmeny vnímam hlavne v celkovom kľude. Keď sa začnem hnevať, pripadá mi hnev nejaký cudzí a väčšinou ako príde tak aj odíde. Moja myseľ je otvorenejšia a mnoho vecí, ktoré som doteraz nechápal sa mi postupne rozjasňujú. To je to naj. Zdá sa mi, že mi ide lepšie komunikácia s ľudmi. Pripadám si pri nej prirodzenejšie. Je to super. Absolvoval som celkovo dve terapie. Prvú som preciťoval o dosť intenzívnejšie ako druhú. Hlavne mi bola zima, ale ruky mi horeli, bol som celkovo rozladený až melancholický a chcel som byť sám. Tak som šiel radšej spať a počas zaspávania som mal pocit, že som vyletel niekam do vesmíru a pozoroval ako to tam všetko funguje. Bolo to nádherné a upokojujúce."

*

"Rád by som sa podelil o pocity, ktoré som mal včera ked som bol čistený SRTčkom. Zaujímavé je, že som mal počas čistenia pocity aj na fyzickej úrovni. Ťažko sa to popisuje, skrátka akoby by v niektorých mojich orgánoch nastávali akési nové procesy alebo čo. Ale to najlepšie bolo, že som mal od toho času dosť pozdvihnutú náladu, cítil som sa oveľa pokojnešie a vyrovnanejšie. Nič ma nedokázalo rozhádzať. A veci, s ktorými som sa po psychickej stránke nejako nevedel vysporiadať jednoducho zmizli. Niežeby som sa s nimi vyrovnal, ale skrátka si na ne neviem ani len spomenúť. A to isté sa deje aj dnes, deň po tom. Dokonca by som povedal, že sa to akosi stupňuje. Je to fakt super. Keby som to mal opísať použijem prirovnanie, že je to niečo na spôsob pozitívneho vymytia mozgu. Som z toho dosť unesený. Vážne rozmýšľam, že sa metóde SRT začnem venovať."

*

"Moje pocity po SRT sa dostavili už počas samotnej terapie. Pocity tepla a príjemného uvoľnenia ma premohli a zaspala som. Po zobudení som vstala oddýchnutá."

*

"Po týždni od prečistenia som spozorovala niekoľko pozitívnych zmien. Veci, ktoré by ma predtým rozhodili alebo nahnevali, ma skôr rozosmejú a ak sa aj pre niečo nahnevám, veľmi rýchlo to vypŕchne a ľahko sa vrátim "do svojho stredu". Aj príbuzní si všimli, že nie som taká vznetlivá. V hlave mám menej vtieravých nepodstatných myšlienok a celkovo akoby sa mi vyjasnilo. O samotnom prečistení som vôbec nevedela, akurát mi bolo v ten večer plačlivo. Možno sa časom ukážu ďalšie zmeny, uvidíme.. Každopádne Vám veľmi pekne ďakujem. Nech sa Vám darí."

*

"Srdečná vďaka za terapiu a jej výsledky. Dnes pociťujem strašne veľkú akoby voľnosť akoby niečo ťažké bolestivé odplávalo preč, je mi veľmi príjemne a verím, že ste mi pomohli, ešte raz veľká vďaka!!!"

*

"Ihneď po SRT terapii som cítila takú vlnu šťastia, akoby sa celá moja aura vyplnila týmto pocitom. Tiež som cítila ako by mi odpadol nejaký kameň zo srdca. Celkovo som od vtedy kľudnejšia, spokojnejšia a aj lepšie naladená. Si neuveriteľný, že si zistil o tom mojom probléme s očami. Vôbec som Ti o tom nepovedala a Ty si o tom vedel. Tvoja terapia funguje, úžasné, teším sa. Teraz ma už tak nebolia. Myslím, že tie bolesti hlavy boli spôsobené detoxikáciou."

*

"Ďakujem pekne za terapiu, mama je úplne iná teraz, už sa s ňou nedalo vydržať, je veselá, usmiata, mám pocit, že od radosti vyletí z domu, ešte raz vďaka a dúfam, že jej to dlho takto vydrží."

*

"Naozaj nastali zmeny v mojom živote, potvrdil to aj môj manžel. Som kľudnejšia, niektoré veci už ma vôbec netrápia (čo trápili "v minulosti"). Už nemám obavy, že čo bude v budúcnosti, (čo som mala stále) a mám viac energie."

*

"Už včera som mala silný pocit potreby napísať svoje pocity z čistenia pomocou SRT. Počas terapie na diaľku som ležala a cítila najskôr neuveriteľnú ľahkosť a pohyb energie zdola nahor. Prešla celým telom, na bolestivom mieste sa zastavila na chvílinku a pokračovala ďalej. Potom .. akoby som sa na chvílinku stratila, aby som mohla o chvíľu pochopiť, že čistenie skončilo. Vstala som ľahšia aspoň o päť kíl. Toľko radosti som nezažila už veľmi dlho, tú radosť z ľahkosti plynutia všetkého. Terapiu som si objednala aj na dom a aj pre syna Davidka a aj ten je v radosti a tie oči, keby ste to videli... tak čisté... v radosti. Ďakujem veľmi. SRT pomohlo toľkým v mojej blízkosti. Ako si to len nesmierne vážim. Je to boží darom - pre mňa a nielen pre mňa, pre tieto chvíle a nie len pre ne. Nesmierne ďakujem. Práca na diaľku je rovnako dôležitá ako práca s bezprostredným kontaktom, ak nie dôležitejšia. Pre mňa teraz bola. Pomohla mi v mnohom, ... aj všetkým, ktorí sú so mnou v kontakte. Ďakujem... veľmi. Tak veľmi..."

*

"Najprv som necítil nič, ale potom večer som začal cítiť postupnú úľavu, na druhý deň som mal čistú hlavu a teraz po štyroch dňoch sa cítim super, nejak sa moc nestresujem, mám dobrú náladu, začína ma baviť život."

*

"Píši své první dojmy z dálkové SRT. Tak zaprvé jsem lehká jako pírko a jsem řekla bych až nečekaně klidná i když chci zakřičet, dělá mi to problém. Samozřejmě začaly probíhat emoce a to radost a pláč, ale absolutně jsem v úžasu z toho, že u mne neprobíhá má známá agresivita a nejsem schopna vyslovit sprosté slovo byt v legraci. Za druhé tedy druhý den mne přepadla únava silné bolesti v okolí moč. měchýře, ledvin, zada temenní části hlavy a očí a to tak silně, že jsem si musela zavolat anděly a pustit shambalku. Chvíly jsem musela jít také spát, přepadla mne silná byt chvilková únava. Za třetí tedy den třetí, je mi fan bolesti odezněli je mi lehko alespon o půlku, jsem veselá nic nebolí, automaticky jím zdravou stravu a cítím se fajn, mozková funkce je zrychlená. Hodně piju, jako po zasvěcení do energiíí, zatím tedy mohu, napsat jen samou chválu a jen čekat, zda se nějaké moje dřívější příznaky nevrátí.

O ďalšie 2 dni: Musím říci, že se moc nesleduju, ale výsledky jsou, tak například, že nestresuju a neomdlívám v klidu se učím a docela i chápu. Všechny zdravotní neduhy odstupují např. odezněl zánět ve středním uchu, zmizela bulka na prsu a na hlavě, ustaly bolesti v oblasti krční páteře. Skvělé, že zkuste to také, neprohloupíte, že jsem si to nenechala udělat dřív mohlo se mi lépe žít a hlavně učit. Jo a líp vacházím s lidmi což byl u mne věčný problém.

O ďalšie 3 dni: Píši poznatky po dočištění, musím říci, že tentokrát přišly bolesti hlavy v oblasti třetího oka a sedmé čakry a trvaly téměř celý den. Ustaly úplně až dnes, kdy jsem navíc zjistila, že beze strachu komunikuji a zmizel mi zánět nosní dírky v levé části, odezněl úplně zánět v levém uchu a nebolí mne břicho. Doporučuji všem kdo jsou připraveni vyzkoušet SRT."

*

"Čo sa týka pocitov, okolo poobedia som mal celkom výrazné pocity. Zdalo sa mi, že sa so mnou niečo deje. A keď sa zamyslím nad psychikou, je zaujímavé, že sa naozaj cítim akosi príliš kľudne a vyrovnane. To je sranda, snažím sa spomenúť si niektoré svoje psychické problémy, s ktorými som sa nevedel vyrovnať a normálne si na ne neviem spomenúť. Niežeby som bol s nimi vyrovnaný, ale neviem si ich vybaviť. Už sa teším čo bude večer."

*

"Včera som mal skutočne skvelý deň, takú náladu som už dávno nemal. A dnes, ešte lepšie, po psychickej stránke sa cítim ako vygumovaný - samozrejme v dobrom slova zmysle. Nič ma netrápi a som v dosť velkej pohode, no super. Dúfam, že to potrvá čo najdlhšie :)"

*

"Nechal som sa celkovo čistiť (aspoň teda zatiaľ) dva krát. Prvý krát sa to celé čistenie začalo u mňa takou jemnou bolesťou hlavy v zadnej časti. Po určitom čase sa tá bolesť vystupňovala a pomaličky začala prechádzať až do polovice krku, tam sa to zastavilo. Samotné čistenie som skôr pretrpel (no ale zase nebolo to až také strašné). Po čistení som pociťoval už dosť veľkú potrebu ísť spať a tak som teda šiel. Ešte pred spaním som pociťoval taký jemný príchod pocitu ľahkosti (nie nejako veľmi výrazný, ale bol tam). Prvý deň po čistení som už skutočne pociťoval takú tú ľahkosť, celkovo som bol viac veselý, kľudnejší a keď sa aj stalo niečo, čo by ma štandardne negatívne zasiahlo, tak som tak tragicky nevnímal. Pocit sa ešte zintenzívnil na druhý deň po čistení. Asi po týždni som sa nechal čistiť znova. Prakticky pri tomto čistení som už tie fyzické symptómy (ako bolesti hlavy a krku) už nepociťoval. Úľavu po čistení som cítiť taktiež, ale tento krát to už nebolo až také intenzívne. Myslím, že SRT je celkom fajn metóda a určite má niečo do seba. Treba skúsiť a urobiť si názor."

*

"Zatiaľ sa cítim pokojnejšie, včera som mala hlbšiu meditáciu než obvykle, cítila som sálavé teplo ktoré do mňa zostupovalo cez ľavé ucho a uvidíme... ale jednoducho, cítim sa veľmi príjemne.

Po 2 dňoch: Mám pocit, že sa psychicky očisťujem, otvárajú sa mi staré boliestky vo forme spomienok, tie, ktoré rozum zakopal ďaleko.. Teraz mi to začalo intenzívnejšie vychádzať na povrch, paradoxne vo chvíľach, keď mi je dobre, akoby sa mi nastavovalo zrkadlo.. Možno to všetko súvisí aj s novým vzťahom, ešte stále som čerstvo zamilovaná. Veľmi si cením liečbu."

 

Prípadové štúdie


 

Kuriózne prípady

Z času na čas ma moji klienti oslovia s doslova kurióznymi požiadavkami. Častokrát aj v takýchto prípadoch môže metóda SRT pomôcť.