Otázky a odpovede

1. Ako sa postupuje pri SRT terapii?

SRT je metóda duchovného liečenia, pri ktorej sa terapeut napája na svoje vyššie ja a vyššie ja klienta. Pomocou kyvadla a sústavy tabuliek identifikuje programy, ktoré klientovi spôsobujú duševné a fyzické problémy. Prostredníctvom vyššieho ja dochádza k prečisteniu nevhodných programov a ich náhrade pozitívnymi.

2. Ako dlho trvá SRT terapia?

Trvanie terapie je u každého klienta individuálne. Obvykle sa pohybuje v rozmedzí 1 až 2 hodín.

3. Aký je rozdiel medzi osobnou a diaľkovou terapiou?

Žiadny. Nakoľko pri tejto terapii nie je potrebný fyzický kontakt terapeuta s klientom, terapiu je možné rovnako účinne vykonávať aj na diaľku. Výhodou diaľkovej terapie je, že klient nemení svoj bežný denný program v čase terapie.

4. Je potrebné sa na SRT terapiu špeciálne pripraviť?

Pri diaľkovej terapii nie je potrebná žiadna príprava zo strany klienta. V prípade záujmu je mu vopred oznámený čas vykonania terapie a klient môže v danom čase relaxovať.

5. Za ako dlho pocítim účinok SRT terapie?

Veľmi často klienti hovoria o okamžitej úľave, no niekedy sa stane, že sa účinok dostaví až po niekoľkých dňoch. Úľava so sebou prináša pocit kľudu a pohody na duši, upokojenie a uvoľnenie. Klienti obvykle zistia, že sa na mnohé veci odrazu pozerajú inak ako doteraz, mnohé veci ich prestanú trápiť, menia sa ich vzorce správania.

6. Je potrebné SRT terapiu opakovať?

Počet terapií závisí od závažnosti problémov, ktoré sa u klienta riešia. Mnohé problémy sú na seba nabalené ako vrstvy cibule a po odstránení jednej vrstvy sa zistí, že sa pod ňou nachádza ďalšia. Bežne sa odporúča absolvovať cyklus min. 10 terapií, pri rozsiahlejších ťažkostiach min. 20 terapií. Výsledky terapií sú tým pádom trvácnejšie ako pri jednorázovej terapii.

7. Nahrádza metóda SRT klasickú medicínu?

Terapiu SRT nie je možné považovať za náhradu bežnej lekárskej starostlivosti, a preto pri akútnych a závažných ťažkostiach najprv navštívte svojho lekára.